Презентація путівника та зустріч зі стейкхолдерами

23 серпня 2024 р. у приміщенні будинку Польського магістрату відбулася презентація путівника «Кам’янець – місто трьох магістратів» за співавторством старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи К-ПНУ імені Івана Огієнка, кандидата історичних наук Андрія Хоптяра. Науково-популярне видання приурочене до 650-ліття першої писемної згадки про місто Кам’янець та встановлення тут Магдебурзького міського права.

Після зустрічі присутні викладачі кафедри Ольга Олійник, Таїсія Веселовська та Андрій Хоптяр мали плідну зустріч із стейкхолдером спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм», В.О. директора Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Тетяною Карповою. Учасники зустрічі обмінялися думками й побажаннями щодо вдосконалення освітніх програм згаданих спеціальностей шляхом розширення практичної компоненти.

Коментарі Вимкнено до Презентація путівника та зустріч зі стейкхолдерами