Графік консультацій

Графік консультацій викладачів

кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

на ІІ семестр 2020-2021 н.р.

п/п

Прізвище, ім’я

по батькові викладача

День Місце проведення
1.                      Баженова Стефанія Едуардівна Середа 1500-1600 Корпус № 9
2.                    Матвейчук Людмила Олександрівна Вівторок 1500-1600 Корпус № 9
3.                    Марусей Тетяна Володимирівна Середа 1500-1600 Корпус № 9
4.                    Опря Богдана Олексіївна Вівторок 1400-1500 Корпус № 9
5.                    Веселовська Таїсія Євгенівна Понеділок 1700-1800 Корпус № 9
6.                    Ковтуник Інна Іванівна Понеділок 1700-1800 Корпус № 9
7.                    Белінська Крістіна Олександрівна Вівторок 1300-1400 Корпус № 9
8.                    Олійник Ольга Степанівна Понеділок 1500-1600 Корпус № 9
9.                    Хоптяр Андрій Юрійович Четвер 1500-1600 Корпус № 9
10.                Задорожнюк Андрій Борисович Понеділок 1500-1600 Корпус № 9

 

Графік контролю

за самостійною та індивідуальною роботою студентів

викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

на ІІ семестр 2020-2021 навчальний рік

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові викладача День і час проведення Місце проведення
1.                    Баженова Стефанія Едуардівна Вівторок 1600-1700 Корпус № 9
2.                    Матвейчук Людмила Олександрівна Середа 1500-1600 Корпус № 9
3.                    Марусей Тетяна Володимирівна Вівторок 1300-1400 Корпус № 9
4.                    Опря Богдана Олексіївна Понеділок 1600-1700 Корпус № 9
5.                    Веселовська Таїсія Євгенівна Понеділок 1600-1700 Корпус № 9
6.                    Ковтуник Інна Іванівна Середа 1600-1700 Корпус № 9
7.                    Белінська Крістіна Олександрівна Вівторок 1600-1700 Корпус № 9
8.                    Олійник Ольга Степанівна Понеділок 1600-1700 Корпус № 9
9.                    Хоптяр Андрій Юрійович Понеділок 1500-1600 Корпус № 9
10.                Задорожнюк Андрій Борисович Середа 1500-1600 Корпус № 9