Вітаємо перші курси з початком навчального процесу!

2 вересня розпочали навчання у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа. Після настановчої зустрічі з керівництвом природничо-економічного факультету студенти разом із кураторами Богданою Опрею, Тетяною Марусей та завідувачем кафедри Веронікою Буторіною коротко ознайомились із діяльністю відділу наукової роботи, відділу міжнародних зв’язків, бібліотеки університету, центр інформаційних технологій, соціально-психологічної служби.

У корпусі природничо-економічного факультету першокурсники відвідали навчальні лабораторії та перше лекційне заняття з ОК “Вступ до спеціальності”, яке провів старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Андрій Хоптяр.
Колектив кафедри та студенти старших курсів бажають першокурсникам успіхів у навчанні, здійснення мрій та особистого розвитку!

Коментарі Вимкнено до Вітаємо перші курси з початком навчального процесу!