Щоденники практики. Навчальний візит до закладу Pronto Pizza & Sushi

7 жовтня 2024 р. здобувачі вищої освіти спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» під час проходження навчальної практики «Вступ до фаху» та «Навчальна практика у готельно-ресторанних комплексах» під керівництвом доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Богдани Опрі відвідали заклад харчування Pronto Pizza & Sushi. Менеджер Христина розповіла історію заснування закладу, особливості виготовлення та продажу продукції, формування асортименту, пакування, нюанси комунікації із гостями, а також SMM і формування програми лояльності. Студенти також мали можливість оцінити смакові якості продукту. Щиро дякуємо Христині та закладу за гостинність!

Коментарі Вимкнено до Щоденники практики. Навчальний візит до закладу Pronto Pizza & Sushi

МАНДРУЄМО СВІТОВИМИ КУРОРТАМИ, НЕ ВИХОДЯЧИ З АУДИТОРІЇ

Практичні заняття для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» переважно відбуваються з використанням інтерактивних методів навчанння та із застосуванням групових форм навчальної діяльності. Під час практичного заняття з ОК «Основи курортології» на тему «Географія курортів світу» кандидат географічних наук, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Інна Ковтуник запропонувала студентам за допомогою глобусів, атласів та довідкового матеріалу позмаагатись у мандрах найвідомішими курортами світу. Під час заняття здобувачам було легше сформувати розуміння геопросторових особливостей формування курортного туристичного продукту, розкрити особливості спеціалізації курортів різних   регіонів світу.

Коментарі Вимкнено до МАНДРУЄМО СВІТОВИМИ КУРОРТАМИ, НЕ ВИХОДЯЧИ З АУДИТОРІЇ