Співпраця з фахівцями-практиками у сфері туризму для роботи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи є важливою. На практичне заняття з ОК “Технології туристичної діяльності” до здобувачів спеціальності “Туризм та рекреація” кандидат історичних наук, старший викладач кафедри Андрій Хоптяр запросив директорку туристичної агенції “ТРЕВЕЛОН” Катерині Кожухар.
Під час заняття здобувачі вищої освіти мали змогу дізнатись про особливості ведення туристичного бізнесу, про найбільш ефективні технології туристичної діяльності, а також разом з викладачем і гостею проаналізувати тенденції розвитку ринку туристичних послуг України.
Варто наголосити й на тому, що принагідно відбулась корисна комунікація гаранта освітньої програми “Туризм та рекреація” Андрія Хоптяра із очільницею успішного туристичного підприємство, під час якої обговорено окремі аспекти ОП.

Коментарі Вимкнено до Зустріч із роботодавцем та стейкхолдером, директором турфірми «ТРЕВЕЛОН» Катериною Кожухар