14 жовтня в рамках курсу «Організація екскурсійної діяльності» старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Андрій Хоптяр ознайомив студентів 3 курсу спеціальності 242 Туризм з методичними та прикладними аспектами організації екскурсії, побудови марштуру, прийомами показу та розповіді під час екскурсійного процесу. Андрій Юрійович також поділився власним досвідом з проведення екскурсій та надав низку практичних порад здобувачам.

Коментарі Вимкнено до Поєднуємо теорію і практику. Навчальна екскурсія з викладачем освітнього компоненту «Організація екскурсійної діяльності» Андрієм Хоптяром