17 жовтня 2024 р. здобувачі вищої освіти спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа», завідувач кафедри туризму і готельно-ресторанної справи доцкнт Вероніка Буторіна та доцент Богдана Опря відвідали Кам’янець-Подільську міську раду.
Тетяна ОВЧАРУК, завідувач відділу туризму департаменту гуманітарної політики, провела мотиваційну зустріч для студентів із цікавою презентацією туристичного потенціалу громади.
Із молоддю зустрівся і провів бесіди також заступник міського голови Дмитро Назаренко.
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продовжує співпрацювати з міською радою та долучатись до ініціатив громади за фаховим напрямом.

Коментарі Вимкнено до Візит здобувачів спеціальностей “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа” до Кам’янець-Подільської міської ради