• Новини

    Здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти Софія Цвігун успішно завершила навчання в Літній школі EU4DEFA 1.0 «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян»

    У червні 2025 р. здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти Софія Цвігун успішно завершила навчання в Літній школі EU4DEFA 1.0 «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян» у рамках імплементації проєкту Програми Європейського союзу Еразмус+, модуль Жан Моне. Ці компетентності набуваються магістрами за освітньою програмою Туристичний бізнес та індустрія гостинності під час вивчення основних та вибіркових дисциплін, а також здобувачам надається можливість зараховувати результати неформальної освіти. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи і надалі спонукатиме студентів до набуття нових знань, умінь і навичок, які їм стануть в нагоді у професійній діяльності.

    Коментарі Вимкнено до Здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти Софія Цвігун успішно завершила навчання в Літній школі EU4DEFA 1.0 «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян»
  • Новини

    Корисна взаємодія із представниками аграрної сфери

    3 липня 2025 р. у м. Кам’янці-Подільському відбувся Форум фермерів і агровиробників Південно-Західного регіону України. Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи К-ПНУ Вероніка Буторіна як учасниця заходу відзначила активність фермерів регіону не лише у профільному для них агросекторі, а й у розвитку таких напрямків туризму як агротуризм, зелений туризм, крафтовмй туризм, Wellness-туризм. Приємно було серед учасників форуму побачити стейкхолдерів кафедри, з якими обговорено напрями подальшої співпраці. Надзвичайно пізнавальна і професійно організована екскурсія одним з найпотужніших промислових підприємств громади підтвердила перспективність такого виду туризму як промисловий (індустріальний). Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продовжує пошук нових напрямів розвитку і трендів у сферах туризму, рекреації та гостинності.…

    Коментарі Вимкнено до Корисна взаємодія із представниками аграрної сфери
  • Новини

    Участь представників К-ПНУ у Форумі соціального бізнесу

    27 червня 2025 р. завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Вероніка Буторіна взяла участь у Форумі соціального бізнесу, організованому Платформою соціальних змін у м. Кам’янці-Подільському. Під час трьох панельних дискусій спікери з числа керівництва територіальних громад, представників грантодавців, бізнесу у сферах туризму, рекреації, матеріального виробництва, агросектору висвітлили питання: 1. Сучасний розвиток підприємництва на рівні територіальних громад. 2. Соціальні інновації як рушій змін. 3. Як залучити грантове фінансування для місцевого бізнесу? Участь у нетворкінгу дозволила представниці університету обговорити напрями співпраці Платформи соціальних змін із кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи у сфері креативних індустрій. Також розширено можливості організації гостьових лекцій із залученням професіоналів-практиків у сферах туризму та гостинності.

    Коментарі Вимкнено до Участь представників К-ПНУ у Форумі соціального бізнесу
  • Новини

    Лекція-презентація «Історія готельно-ресторанної справи у Кам’янці-Подільському»

    26 червня магістри, бакалаври та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи були запрошені на лекцію-презентацію «Історія готельно-ресторанної справи у Кам’янці-Подільському». Спікерами були Дмитро Бабюк (Малієвецький обласний історико-культурний музей) та Андрій Хоптяр (Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник), які є стейкхолдерами кафедри. Студенти спеціальностей «Туристичний бізнес та індустрія гостинності», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм та рекреація» разом із завідувачем кафедри, доцентом Веронікою Буторіною та доцентами: Тетяною Марусей, Таїсією Веселовською та Ольгою Олійник відвідали гостьову лекцію-презентацію. Гаранти освітніх програм зазначили, що актуальні дослідження науковців музейної сфери за профілем кафедри доцільно використовувати під час викладання фахових навчальних дисциплін. Студенти змогли розширити свої знання, а також отримали стимул провадити науковий пошук під час написання курсових та кваліфікаційних…

    Коментарі Вимкнено до Лекція-презентація «Історія готельно-ресторанної справи у Кам’янці-Подільському»