Академічна мобільність

Олійник Ольга Степанівна, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи проходила закордонне стажування з 22.04.2018 р. по 22.07.2018 р. в республіці Польща в Інституті дослідження та розвитку Люблінського науково-технологічного парку університету Марії Кюрі у Вищій школі Економіки і інновацій в м. Люблін.

Опря Богдана Олексіївна, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з метою вдосконалення професійної підготовки через поглиблення та розширення професійних знань, умінь і навичок, формування нових професійних компетентностей в науково-педагогічній діяльності проходила закордонне стажування в Інституті Європейської Культури Університету ім. Адама Міцкевича в Познані (м. Гнєзно, Республіка Польща).

Хоптяр Андрій Юрійович, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з 2 вересня по 2 грудня 2019 р. перебував на закордонному стажуванні в місті Сент-Уен (Франція), де опрацьовував архів відеодокументів про Голокост в Хмельницькій області. Всього за 3 місяці роботи було проаналізовано бл. 250 свідчень сучасників та жертв Голокосту, загальною тривалістю понад 400 годин. Також в ході стажування був присутній на двох науково-методичних конференціях: «Voices from the genocide: testimonies and oral history as source in the history of medicine and the Holocaust» (11-12 вересня 2019 р., Париж) та «Modern methods of teaching Holocaust» (22-24 листопада 2019 р., Сент-Уен).