Підвищуєм цифрову грамотність наших випускників-бакалаврів

В процесі підготовки фахівців туристичної сфери, вагома увагу на кафедрі туризму та готельно-рестранної справи приділяється формуванню та розвитку цифрових компетенцій і навичок здобувачів вищої освіти. Протягом 2020-2021 років студенти 4 курсу групи GRS1–B17: 1) отримали кваліфікований електронний підпис і опрацювали його накладання на документ; 2)  успішно пройшли навчання на державній освітній платформі «ДіЯ»; 3) отримали сертифікати міністерства цифрової трансформації України: «Цифрограм», «Стартуй стартап», «Відкриті дані для бізнесу».

Слід зазначити, що 22 лютого 2021 року державна служба статистики України презентувала відомчий цифровий продукт – мобільний додаток «Статистика в Смартфоні», який надає можливість оперативно та зручно отримувати статистичну інформацію за показники, територією та періодом. Вже через один день, студенти використовували цифровий додаток на своїх мобільних пристроях для представлення наборів даних держстату у вигляді графіків та гістограм за вибраними параметрами.  Далі буде….

Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,

доктор наук з державного управління, член НСЖУ

Людмила Матвейчук