Поїздка в Бакоту

27 жовтня 2022 р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, природничо-економічного факультету напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали село Бакота.

Чарівна туристична дестинація привабила студентів фантастичними краєвидами, кількома пляжами та, звісно, залишками скельного монастиря. Дослідження вказують на те, що місце монастиря використовувалось як капище язичниками ще в дохристиянські часи. Монахи ж прийшли сюди в ХІ столітті, навіть є версії, що тут бував засновник Києво-Печерської Лаври святий Антоній. Тут збереглось кілька печер та ніші від поховань ченців. Поруч є три джерела з цілющою водою – Північне, Південне та Найпівденніше.
Коментарі Вимкнено до Поїздка в Бакоту