16 лютого 2023 р. відбулася зустріч учнів 10 та 11 класів Жердянського ліцею та Зарічанської загальноосвітньої школи l-lll ступенів з Ольгою ОЛІЙНИК, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Під час зустрічі обговорили нововведення для абітурієнтів та можливості здачі ЗНО-НМТ,  пріоритетність обрання закладу вищої освіти, переваги Огієнківського університету.
Щиро дякуємо директорам та їх заступникам за теплу зустріч. Чекаємо Ваших учнів у нашому Університеті.
Якнайшвидше нам Перемоги!
Коментарі Вимкнено до Профорієнтаційна робота в Жердянському ліцеї та Зарічанській загальноосвітній школі