Студенти спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на практичному занятті з навчальної дисципліни “WELLNESS-туризм” (викладач Олійник О. С., кандидат економічних наук, доцент) 17 лютого 2023 р. відвідали реабілітаційний центр по вул. Франка, 30 (лікар Кушнірук Л. А.), з метою ознайомлення з органолептичними властивостями гірського воску (озокериту).

Озокерит завдяки термічним, фізичним і хімічним чинникам та вмісту мікроелементів цілюще впливає на організм людини.

Коментарі Вимкнено до Студенти спеціальностей 242 Туризм і 241 Готельно-ресторанна справа на практичному занятті ознайомилися з цілющими властивостями озокериту (гірського воску)