Студенти взяли участь у конкурсі по створенню власного логотипу міста

Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у конкурсі по створенню власного логотипу нашого міста, організованому департаментом гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. 8 грудня 2023 року Тетяна ОВЧАРУК завідувач відділу туризму департаменту гуманітарної політики та Катерина КОЖУХАР головний спеціаліст відділу туризму департаменту гуманітарної політики відзначили найкращих студентів, котрі були авторами креативних логотипів Кам’янця-Подільського, а саме: Романа ДУДЧЕНКА студента спеціальності «Туризм»; Анну СКРИПНИК студентку спеціальності «Туризм»; Людмилу ПІДПЕНЬКО студентку спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Дякуємо департаменту гуманітарної політики за плідну співпрацю.

Коментарі Вимкнено до Студенти взяли участь у конкурсі по створенню власного логотипу міста