Новини

«Проєктний менеджент – основа успіху відбудови України»: кейс-тренінг для здобувачів вищої освіти від Твердислава Філатова

4 березня в змішаному форматі відбувся кейс-тренінг «Проєктний менеджент – основа успіху відбудови України», який провів кандидат технічних наук, СЕО стартапу Vacuum Gravity Energy, бізнес-тренер Твердислав Філатов.

Захід відбувся в межах співпраці вишів за участю здобувачів і науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Запорізького національного університету  і Харківського національного університету цивільного захисту.

Учасники тренінгу отримали змістовну інформацію про: нетворкінг як основу успіху проєктного менеджера;  практику «ЗУБР»; японську концепцію пошуку «цінності життя»; soft skills проджекта; колесо балансу.

Особливо зацікавили прикладні кейси, серед яких проєкт відбудови і розвитку – Podillia Fashion Cluster (кластер за участю 7 компаній, концепція його розвитку,  спеціалізація, інноваційні та інвестиційні проєкти).

Окремим питанням кейс-тренінгу був кластерний розвиток, його переваги в ЄС і приклади реалізації в Україні.

Людмила Матвейчук ,
завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,
доктор наук з державного управління, член НСЖУ

Коментарі Вимкнено до «Проєктний менеджент – основа успіху відбудови України»: кейс-тренінг для здобувачів вищої освіти від Твердислава Філатова