![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-04-22_16-18-49-643-1140x855.jpg)
Профорієнтація у Староушицькому, Грушківському та Кульчієвецькому ліцеях
22 квітня старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Андрій Хоптяр в рамках профорієнтаційної роботи відвідав ліцеї у с. Стара Ушиця, Грушка, Кульчіївці. Учні випускних класів ознайомились з перевагами навчання та здобуття фаху за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм», які є актуальними як і нашому регіоні, так і в світі в цілому. Дякуємо за теплий прийом! Чекаємо на Вас в КПНУ ім. І.Огієнка!
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-04-25_20-11-59-694-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/holovne-48-1536x1536-1-75x75.jpg)