25 квітня 2024 р. викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» КПНУ ім. І. Огієнка відвідали практичний воркшоп «Успішний кейс бізнесу гостинності», що відбувся на базі готельно-ресторанного комплексу «Ксенія» . Студенти ознайомились з роботою комплексу, його персоналу, та спробували себе у ролях працівників готельної індустрії. А господарка «Ксенії», Галина Локай, багаторічна суддя ресторанних конкурсів міжнародного класу, розповіла свою історію успіху. Водночас, викладачі та студенти разом з пані Галиною, яка є одним із найбільш зацікавлених стейкхолдерів кафедри, обговорили актуальні зміни та удосконалення освітньо-професійних програм.

Коментарі Вимкнено до Практичний воркшоп «Успішний кейс бізнесу гостинності» в готельно-ресторанному комплексі «Ксенія»