МАНДРУЄМО СВІТОВИМИ КУРОРТАМИ, НЕ ВИХОДЯЧИ З АУДИТОРІЇ

Практичні заняття для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» переважно відбуваються з використанням інтерактивних методів навчанння та із застосуванням групових форм навчальної діяльності. Під час практичного заняття з ОК «Основи курортології» на тему «Географія курортів світу» кандидат
географічних наук, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Інна Ковтуник запропонувала студентам за допомогою глобусів, атласів та довідкового матеріалу позмаагатись у мандрах найвідомішими курортами світу. Під час заняття здобувачам було легше сформувати розуміння геопросторових особливостей формування курортного туристичного продукту, розкрити особливості спеціалізації курортів різних   регіонів світу.

Коментарі Вимкнено до МАНДРУЄМО СВІТОВИМИ КУРОРТАМИ, НЕ ВИХОДЯЧИ З АУДИТОРІЇ