Щоденники практики. Навчальний візит до закладу Pronto Pizza & Sushi

7 жовтня 2024 р. здобувачі вищої освіти спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» під час проходження навчальної практики «Вступ до фаху» та «Навчальна практика у готельно-ресторанних комплексах» під керівництвом доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Богдани Опрі відвідали заклад харчування Pronto Pizza & Sushi. Менеджер Христина розповіла історію заснування закладу, особливості виготовлення та продажу продукції, формування асортименту, пакування, нюанси комунікації із гостями, а також SMM і формування програми лояльності. Студенти також мали можливість оцінити смакові якості продукту.
Щиро дякуємо Христині та закладу за гостинність!
Коментарі Вимкнено до Щоденники практики. Навчальний візит до закладу Pronto Pizza & Sushi