Екскурсія на туристичну фірму Aurinia Tour

29 листопада 2019 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» в рамках вивчення дисципліни «Основи туризмознавства», разом з доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Опрею Б. О. відвідали туристичну фірму Aurinia Tour. Студенти мали можливість поспілкуватися із менеджером по туризму та дізнатися багато цікавого про функціонування туристичного ринку в Україні.

Згідно з інформацією, котру отримали студенти найпопулярнішими туроператорами в Україні на сьогодні є : Join UP!, ANEX Tour, «Акорд Тур», CORAL, PEGAS тощо. Основними напрямками, котрі обирають українські туристи є: Туреччина, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Албанія. Майбутні фахівці туристичної справи мали можливість побачити, як обирається та продається туристичний продукт та за якими критеріями менеджер формує туристичну пропозицію. Під час спілкування з туристичним агентом студенти дізналися багато цікавої практичної інформації про продаж туристичних послуг.

Підготувала: студентка першого курсу напряму підготовки «Туризм» Аріана Руснак.