![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/photo_2019-12-05_11-09-09.jpg)
Похід у “Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”
З метою практичного засвоєння теоретичних знань з дисципліни “Стандартизація і сертифікація продукції” студенти 4 курсу спеціальності ГРС відвідали Кам’янець-Подільський відділ “Хмельницького науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації”. Побували в “Випробувальній лабораторії харчової продукції” та поспілкувались із співробітниками відділу.
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/01/img_20191020_064857_821.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/img_20191129_093604-scaled.jpg)