Науково-дослідницьким центром «Прогрес» Комратського державного університету  (Республіка Молдова) другий рік проводиться міжнародний конкурс студентських науково-дослідницьких робіт з економіки. Цього року у конкурсі прийняли участь 239 учасників із Росії, України, Молдови, Білорусії, Казахстану, Киргизстану, Вірменії, Польщі та Турції.

Представляли Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка на міжнародному конкурсі сім студентів економічного факультету кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. Наукові роботи учасників від університету були відзначені дипломами:

• Падун Андрій – тема: «Інноваційний розвиток підприємств готельно-рестораного бізнесу в Україні» – диплом ІІ ступеня;
  • Колбут Яна – тема: «Сфера готельно-ресторанних послуг як перспективна складова української економіки: стан, проблеми і перспективи» – диплом ІІ ступеня;
  • Конторіз Настя – тема: «Формування туристичного іміджу Львівщини як фактор зростання стабільності економіки України» – диплом ІІ ступеня;
  • Пасько Оксана – тема: «Тенденції благополучного розміщення туристів як фактор підвищення економіки держави» – диплом ІІ ступеня;
  • Каденюк Настя – тема: «Інноваційний менеджмент в туристичній галузі» – диплом ІІІ ступеня;
  • Гудзинська Яна – тема: «Туристична інфраструктура як фактор соціально-економічного розвитку» – диплом ІІІ ступеня;
  • Стандрійчук Ілонна – тема: «Використання виставкового маркетингу в туризмі» – диплом ІІІ ступеня.

Конкурсні наукові роботи студенти готували під керівництвом: професора кафедри д.н.держ.упр. Матвейчук Л.О., старшого викладача к.е.н. Олійник О.С., асистента к.т.н. Белінської К.О.

Студентка Пасько Оксана прийняла участь в міжнародному конкурсі наукових студентських робіт «Регіональні аспекти розвитку малого підприємництва: проблеми та шляхи вирішення», який проходив  в Білоруському державному економічному університеті. Тема наукової роботи «Туризм  як чинник збереження національної держави в епоху глобалізаціі», науковий керівник – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор історичних наук Баженова С.Е.

Коментарі Вимкнено до Наукові здобутки студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у міжнародних конкурсах студенських наукових робіт