![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/e-ser.mintsyfry.jpg)
Розвиток цифрової компетентності здобувачів вищої освіти
Вітаємо студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з успішним проходження онлайн-навчання у національній онлайн-школі для підприємців за напрямком «10 кроків для початку власної справи» на державній освітній платформі «ДіЯ» Міністерства цифрової трансформації України (https://osvita.diia.gov.ua).
Електронні сертифікати Міністерства цифрової трансформації отримали студенти група Т1-В18 Ковальова Марія, Козак Борис, Бучковська Катерина, Богутський Максим, Скоцеляс Костянтин та магістантка 2 курсу Степанюк Оксана.
PS. Курси із базової цифрової грамотності розроблено з метою адаптування освітньої політики держави під стратегію діджіталізації країни. В основі курсів із цифрової грамотності – загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності. Проєкт курує Міністерство цифрової трансформації України; впроваджено його за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, компаній Google, Microsoft, Академія ДТЕК, CISCO.
Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,
доктор наук з державного управління, член НСЖУ
Людмила Матвейчук
Сертифікати:
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/0-02-0a-acf22f4511aca8164cdfd697e7f51dead72c40dbc470581bfd713a6746fd5d8a_da4f92d7-75x75.jpg)