![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/0-02-0a-acf22f4511aca8164cdfd697e7f51dead72c40dbc470581bfd713a6746fd5d8a_da4f92d7-1140x853.jpg)
Візит у «Душевний Сувенір»
11 вересня 2020 року студенти напряму підготовки «Туризм», економічного факультету, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали майстер клас в компанії «Душевний Сувенір». Даний захід був організований в рамках вивчення дисципліни «Інфраструктура туризму». Студенти отримали безліч позитивних емоцій та нових знань щодо виготовлення сувенірної продукції у туристичному центрі.
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/img_20200915_122637-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/e-ser.mintsyfry-75x75.jpg)