![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/img_20200915_122637-1140x853.jpg)
Музей Старожитностей
17 вересня 2020 року студенти напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, Музей Старожитностей. В рамкаї екскурсії студенти відвідали експозицію старожитностей Поділля розташована у пам’ятці архітектури XV – XVIII століть в Будинку Вірменського єпископа,колишній торговий дім.
У залах музею представлено понад 1 тисячу експонатів. Студенти ознайомилися з історією прадавніх племен, що населяли Поділля, з їх побутом, військовою справою, а також поринули в атмосферу вірувань населення Середнього Подністров’я з найдавніших часів до хрещення слов’ян.
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/img_20200915_130540-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/0-02-0a-acf22f4511aca8164cdfd697e7f51dead72c40dbc470581bfd713a6746fd5d8a_da4f92d7-75x75.jpg)