Дистанційна освіта формує цифрову компетентність студентів

Вітаємо студентів групи GRS1–B17 Бовгирю Катерину,  Веретельник Ірину, Дзекар Тетяну, Ігратюк Дарину, Кириленко Вікторію, Ковальчук Яну, Маринович Ірину,  Паталашко Юлію, Соловйов Михайла з: 1) успішним захистом курсових робіт з дисциплін: «Організація готельного господарства / Організація ресторанного господарства / Технологія продукції ресторанного господарства» в режимі онлай на платформі Google Meet; 2) отриманням сертифікатів Міністерства цифрової трансформації України за напрямами: «Стартуй стартап», «Відкриті дані для бізнесу» та «Цифрограм» за результатом успішного проходження онлайн-навчання на державній освітній платформі «ДіЯ» Мінцифри.   Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук з державного управління, член НСЖУ Людмила Матвейчук Завантажити сертифікати: Соловйов М. Ігнатюк Д. Ковальчук Я. Бовгиря К. Вдовіченко І.

Коментарі Вимкнено до Дистанційна освіта формує цифрову компетентність студентів