На пограниччі культур

На засіданні кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відбулася презентація монографії С.Баженової, Л.Баженова, С.Оліпер «На пограниччі культур. Культурне і громадсько-політичне життя польського населення Правобережної України у XIX – на початку ХХ ст».

У монографії розглядаються питання соціально-економічного і політичного становища польського населення Правобережної України у XIX – на початку ХХ ст., її активну участь у культурному житті регіону в контексті діяльності «української школи» в польській літературі, внеску у розвиток науки, мистецтва, шевченкознавства, польської періодики, діяльності польських громадсько-культурних товариств і осередків. У монографії розглянуто також українсько-польські культурні зв’язки і взаємовпливи.