![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/img_20210301_112444_1-1-1140x850.jpg)
Зелений туризм
1 березня 2021 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, природничо-економічного факультету, напряму підготовки «ТУРИЗМ» відвідали приватну садибу «Царська долина» в с. Мукша-Китайгородська. Майбутні фахівці туристичної галузі мали можливість побачити, як функціонує агросадиба; дізнатися про усі нюанси роботи із туристами в галузі зеленого туризму. Прослухали цікаву лекцію власника пана Анатолія, котрий щиро ділився своїм досвідом функціонування агросадиби в українських реаліях. Щиро дякуємо, Анатолію Ковалюку за гостинність та цікаву інформацію.
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-vulytsia-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/kilit_global_guides-___78cyjghh0i___-768x400-1-75x75.jpg)