![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-stud.png)
Цифрова грамотність здобувачів вищої освіти
На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи природничо-економічного факультету особлива увагу приділяється формуванню та розвитку цифрових компетентностей та цифрових навичок здобувачів вищої освіти. Студенти гр. GRS-В18: Бойцова М.В., Войталюк Ю.А., Грошко Н.М., Прохоров В.Р., Шеремета Р.І., Шерстюченко В.Д. успішно пройшли навчання на Національній онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта» за напрямами «Стартуй стартап» та «Відкриті дані для бізнесу» і отримали сертифікати.
Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук з державного управління, член НСЖУ
Людмила Матвейчук
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-20_16-21-00-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-04-26c1aa93a388c754e3043b33e1003609de9ab68bdaf2021d9edead3a950f02d5_eba38b5c-75x75.jpg)