![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-04-26c1aa93a388c754e3043b33e1003609de9ab68bdaf2021d9edead3a950f02d5_eba38b5c-1140x855.jpg)
З Днем Знань!
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи вітає першокурсників із Днем Знань! Бажаємо щасливого нового навчального року!
Друзі! День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-stud-75x75.png)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/slajd1-75x75.jpg)