Проходження практики

Під час проходження практики “Вступ до фаху” студенти напрямів підготовки “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа” КПНУ відвідали готельно-туристичний комплекс “Гала-Готель”. Побували в боулінг-клубі “Галактика”,  ресторані “Пуаро” та ресторані-клубі “Белладжіо”. Майбутні спеціалісти сфери обслуговування дізналися про повний перелік основних та додаткових послуг “Гала-Готелю”.

Візит до “Аурінія Тур”

Студенти напрямів підготовки “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа” КПНУ  відвідали туристичну фірму “Аурінія Тур”. Майбутні спеціалісти туристичної галузі мали можливість поспілкуватися із Інною Савчук та Юлією Брижак.  Під час діалогу піднімалися актуальні проблеми туристичного бізнесу.  Зокрема, класифікація туристичних підприємств залежно від стратегії діяльності; фактори зовнішнього середовища туристичного підприємства; роль мотивації у процесі діяльності турпідприємства; програма створення комплексного туристичного продукту; переваги і недоліки роздрібної туристичної фірми; модні туристичні тенденції тощо. Дякуємо турфірмі “Аурінія Тур” за гостинність.

Зустріч із екскурсоводом Олегом Морозом

У межах навчального курсу “Основи екскурсознавства” для студентів КПНУ напряму підготовки “Туризм” була проведена цікава зустріч із екскурсоводом Олегом Морозом. В процесі діалогу студенти дізналися: суть поняття “професійна майстерність екскурсовода”; охарактеризували особисті якості екскурсовода; класифікували вміння та навички екскурсовода; дізналися багато цікавих історій із практичної діяльності пана Олега. Дякуємо за креативний підхід до роботи екскурсовода та за готовність поспілкуватися із майбутніми спеціалістами туристичної галузі.