• Новини

Екскурсії в ресторан «Франт» та кафе «Сажотрус»

У межах навчального курсу «Історія розвитку світового готельно-рестораного бізнесу» студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» відвідали з екскурсійною метою ресторан «Франт» та кафе «Сажотрус». Дякуємо нашій чарівній випускниці Насті Каденюк за цікаву екскурсію! щиру розмову! практичні поради! Майбутні фахівці готельно-ресторанного бізнесу дізналися багато цікавої інформації та отримали багато позитивних вражень.

Коментарі Вимкнено до Екскурсії в ресторан «Франт» та кафе «Сажотрус»
  • Новини

4 лютого 2022 року Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації у м. Хмельницький провели засідання робочої групи щодо створення у Хмельницькій області регіональної організації Мережі знань Національної туристичної організації України. Мережа НТОУ – постійно діючий науково-консультаційний орган, який створений для спільної генерації та поширення практичних знань з метою сталого розвитку туристичної сфери України. Місія Мережі знань НТОУ – поєднати теорію з практикою; скоротити дистанцію між тими, хто генерує знання в секторі туризму, і тими, хто застосовує ці знання на практиці. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та кафедра туризму та готельно-ресторанної справи увійшли до ініціативної групи щодо розробки статуту та стратегії розвитку регіональної туристичної організації на Хмельниччині.

Коментарі Вимкнено до Засідання робочої групи щодо створення у Хмельницькій області регіональної організації Мережі знань Національної туристичної організації України