Відкриття меморіальної дошки загиблому Герою — Олександру Логвіну

12 вересня відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Олександра Логвіна, Героя, який загинув, захищаючи Україну. Встановили меморіальну дошку на фасаді природничо-економічного факультету, колишнім випускником і аспірантом якого був Олександр. На церемонії були присутні рідні загиблого Героя, побратими, друзі, викладачі та студенти університету. Присутні віддали данину шани світлій пам’яті Героя. Олександр Логвін віддав найдорожче — своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятний знак на стіні факультету буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм та героїчний подвиг випускника освітнього закладу та захисника рідної Батьківщини.   Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Коментарі Вимкнено до Відкриття меморіальної дошки загиблому Герою — Олександру Логвіну