• Новини

5 жовтня 2023 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, природничо-економічного факультету спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» в межах вивчення навчальної дисципліни «Релігійний туризм» відвідали головні сакральні споруди Старого міста. Студенти отримали масу задоволення від цікавої екскурсії та відкрили для себе затишні куточки рідного міста.

Коментарі Вимкнено до Практичне заняття студентів спеціальності “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа”
  • Новини

Екскурсія до міста Лева

Здобувачі вищої освіти спеціальностей Готельно-ресторанна справа та Туризм подорожуючи Україною разом з доцентом, кандидатом економічних наук Олійник О.С., 30 вересня та 1 жовтня 2023 р. відвідали місто Львів. Прибувши до міста Лева група в ранішніх сутінках пройшла до нижнього оглядового майданчика на Високому Замку.