Мотиваційна зустріч щодо розвитку туризму

25 жовтня 2023 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» побували на мотиваційній зустрічі із Тетяною Овчарук завідувачем відділу туризму департаменту гуманітарної політики та Катериною Кожухар головним спеціалістом відділу туризму департаменту гуманітарної політики.

Під час зустрічі обговорили основні напрями розвитку туризму в Кам’янці-Подільському; формування сучасних туристичних продуктів; проєкти, над якими працює відділ туризму. Студентам запропонували стати частиною команди, котра працює над розвитком та популяризацією туристичної галузі в місті. Дякуємо за гостинність. Сподіваємося на плідну співпрацю.

Коментарі Вимкнено до Мотиваційна зустріч щодо розвитку туризму