![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/mag.jpg)
АНОНС: Лекція-тренінг: “Планування кар’єри: які навички потрібні в сфері HORECA сьогодні, на прикладі готелів Optima Collection (Reikartz Hotel Group) 6 березня.
6 березня 2024 р. 10.00-12.00 – лекція-тренінг: “Планування кар’єри: які навички потрібні в сфері HORECA сьогодні, на прикладі готелів Optima Collection (Reikartz Hotel Group)”.
Лектор – Ірина МАГАЛЕЦЬКА, керівник відділу навчання (Head of T&D department), практикуючий тренер по сервісу.
Посилання на зустріч можна отримати за запитом на електронну пошту кафедри kaf_turyzmu@kpnu.edu.ua
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc_5652-1024x681-1-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/tsw-75x75.png)