Шановні здобувачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи!
На підставі укладених договорів про співробітництво щодо організації практики та міжнародного стажування студентів 05.03.2024 о 12.30 відбудеться онлайн-презентація міжнародних програми стажувань на прийдешній сезон для студентів та випускників у туристичних операторах та готельних комплексах Туреччини, Греції, Болгарії, Австрії, Словаччини, Кіпру.

ТзОВ «Тревел Стаді Ворк» (далі – Товариство), в особі директора Жовтані Руслани Ярославівни, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри міжнародних комунікацій, заступник декана з міжнародної діяльності факультету туризму Ужгородського національного університету.

Посилання на зустріч:

Passcode: 0503

Коментарі Вимкнено до АНОНС: Онлайн-презентація закордонного стажування для студентів та випускників К-ПНУ ім. І.Огієнка від компанії “Тревел Стаді Ворк” 5 березня