![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-1a85c8c50788dbe6c238c03111f2d719-v.jpg)
Відкриття Молодіжного центру
22 березня 2024 року в м. Кам’янець-Подільський відкрили сучасний Молодіжний центр. Тепер молодь громади матиме зручне місце, де зможе проводити своє дозвілля з користю, навчатися, спілкуватися, організовувати зустрічі, тренінги, коворкінги, здобувати нові знання тощо. Центр стане невід’ємною частиною розвитку молодіжної спільноти та культурного життя міста.
До проведення заходу активно долучилися студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка різних факультетів та спеціальностей.
Детальніше читайте за покликанням:
https://meridian.kpnu.edu.ua/…/studenty-k-pnu-na…/
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-04-01_14-44-28-930-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/holovne-46-768x768-1-75x75.jpg)