• Новини

20 жовтня 2022р. завідувачі відділів туризму і культури  Олеся Лукашова та  Аліна Васильєва спілкувалися зі студентами Кам’янець -Подільського національного університету їм. Івана Огієнка напрямів підготовки “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа». Тема семінару-практикуму:«Популяризація туристичного потенціалу Кам’янець-Подільської міської територіальної громади». Майбутні спеціалісти галузі туризму ознайомились з туристичним потенціалом міста та роботою відділів туризму і культури, як підрозділів департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Коментарі Вимкнено до Семінар-практикум:«Популяризація туристичного потенціалу Кам’янець-Подільської міської територіальної громади»