Студенти під час проходження практики відвідали Туристичний інформаційний центр

Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, природничо-економічного факультету, напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» під час проходження практики «Вступ до фаху» відвідали Туристичний інформаційний центр. Туристично-інформаційний центр здійснює інформаційне забезпечення системи державного регулювання та управління туризмом у регіоні, оскільки потрібно постійно оновлювати нормативно-правову та інформаційно-аналітичну бази, які забезпечують ефективне управління розвитком сфери туризму. Для студентів була проведена цікава екскурсія, котра висвітлила головні аспекти діяльності ТІЦ в Кам’янці-Подільському.

Коментарі Вимкнено до Студенти під час проходження практики відвідали Туристичний інформаційний центр