3 березня 2023 р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, природничо-економічного факультету, напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» під час вивчення навчальної дисципліни «Організація гостинності» відвідали навчально-наукову лабораторію етнології. Валерій Щегельський провів екскурсію, котра розкрила цікаві аспекти української гостинності. Студенти подякували пану Валерію за змістовну розповідь та пообіцяли поповнити фонди лабораторії власними «скарбами».

Коментарі Вимкнено до Студенти напрямів підготовки “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа” відвідали навчально-наукову лабораторію етнології