• Новини

23 березня 2023 р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету Івана Огієнка, природничо-економічного факультету напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали кондитерську Madam Bushe. В межах вивчення дисципліни «Історія розвитку світового та готельно-ресторанного бізнесу» студенти мали можливість ознайомитись із діяльністю кондитерської та з широким асортиментом десертів і candy bars. Надзвичайно пізнавальною для студентів була розповідь працівників закладу Дмитра Заколяпіна та Яни Завірюхи, котрі здобувають кваліфікацію бакалавра з готельно-ресторанної справи. Дякуємо за цікаву екскурсію нашим найкращим студентам та адміністрації закладу за гостинність. Все буде ПЕРЕМОГА!

Коментарі Вимкнено до Студенти напрямів підготовки “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа” відвідали кондитерську Madam Bushe