Онлайн-зустріч з академічної доброчесності

24 січня 2023 року відбулась зустріч студентів Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм із головою комісії з питань академічної доброчесності Мазур Наталією Анатолівною, доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри економіки підприємства.
Студентів вкотре ознайомили із головними нормативними документами К-ПНУ з питань академічної доброчесності: Кодексом академічної доброчесності К-ПНУ (нова редакція), Положенням про дотримання академічної доброчесності педагогічними, науково-педагогічними, науковими працівниками та здобувачами вищої освіти в К-ПНУ (нова редакція), Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій в КПНУ, порядком врегулювання конфліктних ситауцій тощо.
Дякуємо Наталії Анатолівні за змістовну доповідь та плідну співпрацю!
Коментарі Вимкнено до Онлайн-зустріч з академічної доброчесності