![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/screenshot_2.png)
Реалізація практичної складової освітнього процесу за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа»
Продовжується творчий шлях нашої здобувачки 3 курсу ОПП «Готельно-ресторанного справа» Аліни Онуфрійчук, яка успішно поєднує навчання та випічку авторських тортів. Своїми виробами Аліна дивує своїх рідних та тішить клієнтів. В процесі виготовлення десертів майстриня поєднує новітні технології з сучасними інгредієнтами, використовуючи різну техніку для декорування кондитерських виробів.
Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук з державного управління, член НСЖУ
Людмила Матвейчук
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1707375118237-gg-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/holovne-17-75x75.jpg)