![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1707375118237-gg-1140x856.jpg)
Зустріч з стейкхолдерами на презентації туристичного путівника в стінах древньої ратуші Кам’янця
7 лютого 2024 року студенти 2 та 3 курсів спеціальності 242 «Туризм» та “Готельно-ресторанна справа” спеціаль разом з старшим викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи К-ПНУ ім. І.Огієнка Хоптяром Андрієм Юрійовичем відвідали будівлю Кам’янець-Подільської міської ратуші, де відбулась презентація туристичного путівника «Кам’янець Литовський». Автори Дмитро Ващук та Ігор Старенький поділилися практичним досвідом підготовки та написання науково-популярного матеріалу, розповіли про свої улюблені місця на тематичному туристичному маршруті, запропонованому у путівнику.
Після презентації студенти та викладач мали нагоду також зустрітися з стейкхолдерами кафедри, директором Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Карповою Тетяною Михайлівною, директором Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Погорільцем Олегом Григоровичем. Потенційні роботодавці розповіли про специфіку роботи з туристами в сучасних музеях, відповідали на питання студентів, а також висловили побажання щодо вдосконалення освітньої програми до спеціальності 242 «Туризм».
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/uvahakonkurs-75x75.jpg)
![](https://kafturyzmu.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/screenshot_2-75x75.png)