Студенти під час навчальної практики відвідали espresso bar”Liberica”

7 листопада 2023р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під час проходження «Навчальної практики у готельно-ресторанних закладах» відвідали espresso bar «LIBERICA». Познайомились із командою досвідчених спеціалістів, що надає увесь спектр послуг, що стосується кави та кавового бізнесу, від обробки та фасування кави різних сортів, до професійного підбору обладнання та супутніх товарів. Студенти мали також можливість посмакувати різноманітними напоями приготовленими харизматичними барменами-баристами. Дякуємо за гостинність.

Коментарі Вимкнено до Студенти під час навчальної практики відвідали espresso bar”Liberica”