Студенти відвідали заклад Pronto Pizza • Sushi Pro

16 листопада 2023р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під час проходження «Навчальної практики у готельно-ресторанних закладах» відвідали заклад Pronto Pizza • Sushi Pro. Дізналися про історію відкриття, особливості функціонування, мотивуючі фішки для клієнтів даного закладу харчування. Мали також можливість посмакувати смачною піцою та поспілкуватися в комфортній атмосфері. Дякуємо менеджеру Ніці за презентацію Pronto Pizza • Sushi Pro.

Коментарі Вимкнено до Студенти відвідали заклад Pronto Pizza • Sushi Pro
  • Новини

Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка прийняли участь у конкурсі по написанню «Кавової легенди Кам’янця-Подільського», організованому департаментом гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. 16 листопада 2023 року Тетяна ОВЧАРУК завідувач відділу туризму департаменту гуманітарної політики та Катерина КОЖУХАР головний спеціаліст відділу туризму департаменту гуманітарної політики відзначили найкращих студентів, котрі прийняли участь в конкурсі та написали креативні легенди, а саме: Романа ДУДЧЕНКА студента спеціальності «Туризм»; Олену БУЧИНСЬКУ студентку спеціальності «Готельно-ресторанна справа»; Людмилу ПІДПЕНЬКО студентку спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Сподіваємось, що плідна співпраця з департаментом гуманітарної політики продовжиться і в майбутньому. Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Коментарі Вимкнено до Студенти взяли участь у конкурсі по написанню «Кавової легенди Кам’янця-Подільського»

Зустріч з випускниками

Випускниця кафедри Зарайська А. зустрілась з гарантом програми Готельно-ресторанна справа і підчас розмови зауважила, що було добре в перелік освітніх компонентів вільного вибору включити компоненту “Бізнес-етика в індустрії гостинності”. Також, випускниця відмітила необхідність викладання другої іноземної мови для здобувачів вищої освіти.