Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка прийняли участь у конкурсі по написанню «Кавової легенди Кам’янця-Подільського», організованому департаментом гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. 16 листопада 2023 року Тетяна ОВЧАРУК завідувач відділу туризму департаменту гуманітарної політики та Катерина КОЖУХАР головний спеціаліст відділу туризму департаменту гуманітарної політики відзначили найкращих студентів, котрі прийняли участь в конкурсі та написали креативні легенди, а саме: Романа ДУДЧЕНКА студента спеціальності «Туризм»; Олену БУЧИНСЬКУ студентку спеціальності «Готельно-ресторанна справа»; Людмилу ПІДПЕНЬКО студентку спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Сподіваємось, що плідна співпраця з департаментом гуманітарної політики продовжиться і в майбутньому. Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Коментарі Вимкнено до Студенти взяли участь у конкурсі по написанню «Кавової легенди Кам’янця-Подільського»