• Новини

15 листопада 2023 року гарант освітньої програми Туризм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Тетяна Марусей зустрілася з адміністратором готельного комплексу “Gala-Hotel” Катериною Бучковською випускницею спеціальності “Туризм” (бакалаврського рівня вищої освіти). На зустрічі випускниця-практик поділилася своїм практичним досвідом, дала низку пропозицій щодо вдосконалення освітньої програми. Обговорювалися питання профорієнтаційної роботи, вдосконалення практичної підготовки студентів, розширення баз практик. Усі поради в узагальненому вигляді будуть передані для врахування відповідним групам розробників.

• Новини

Гарант освітньої програми Туризм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.е.н., доц. Тетяна Марусей ознайомила членів кафедри з результатами моніторингу реалізації освітньої програми, пропозиціями. Було обговорено широке коло питань, що стосувалися залучення стейкхолдерів до гостьових лекцій майбутнім фахівцям галузі, проведення семінарів та майстер-класів при реалізації ОПП. Пропозиції та рекомендації будуть обговорені на засіданні кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і враховані гарантом у проекті освітньої програми зі змінами.

Коментарі Вимкнено до Гарант освітньої програми Туризм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.е.н., доц. Тетяна Марусей ознайомила членів кафедри з результатами моніторингу реалізації освітньої програми, пропозиціями
  • Новини

14 листопада 2023 року відбулася онлайн-зустріч, присвячена результатам моніторингу реалізації ОПП Туризм спеціальності 242 Туризм і рекреація за підсумками 2023-2024 навчального року. В обговоренні взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та стейкхолдери (начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради Наталія Бичок та директор туристичної агенції “Квитки у літо”.

Коментарі Вимкнено до Зустріч, присвячена результатам моніторингу реалізації ОПП Туризм спеціальності 242 Туризм і рекреація за підсумками 2023-2024 навчального року

Співпраця зі стейкхолдерами

13 листопада 2023 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами відбулася зустріч гаранта ОПП “Туризм” к.е.н., доц. Тетяни Марусей, к.і.н., доц. Богдани Опрі із завідувачем відділу туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Тетяною Овчарук. Під час зустрічі було розглянуто особливості підготовки фахівців на ОПП, які реалізуються на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи (Туризм: бакалаврський, магістерський рівні вищої освіти), (Готельно-ресторанна справа: бакалаврський рівень вищої освіти). Також було обговорено перелік навчальних дисциплін туристичного напряму для розширення можливостей працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці майбутніх випускників ОПП, виходячи з потреб регіону. Окреме питання було присвячено удосконаленню освітнього процесу, зокрема, організації екскурсійних практик та можливості використання під час їх проходження матеріально-технічного забезпечення кафедри.

• Новини

Студенти під час практики відвідали GALA-HOTEL.

20 листопада 2023р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під час проходження «Навчальної практики у готельно-ресторанних закладах» відвідали GALA-HOTEL. Студенти дізналися багато цікавого про функціонування даного закладу розміщення. Номери в готелі на одне, два, три місця. При необхідності у номери категорій «Стандарт/Апартаменти» можливе додаткове розміщення 4-ї особи. Діти до 12 років, без займання окремого місця, проживають безкоштовно. У готелі можливе розміщення з домашніми тваринами. Готель знаходиться в тихому спокійному місці, в 15 хвилинах пішої ходи від туристичного центру міста. При готелі передбачена безкоштовна парковка. Майбутні фахівці готельно-ресторанного бізнесу також мали можливість відвідати боулінг-клуб «Галактика», де грали в боулінг та отримали масу позитивних емоцій.

Коментарі Вимкнено до Студенти під час практики відвідали GALA-HOTEL.