Гарант освітньої програми Туризм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.е.н., доц. Тетяна Марусей ознайомила членів кафедри з результатами моніторингу реалізації освітньої програми, пропозиціями. Було обговорено широке коло питань, що стосувалися залучення стейкхолдерів до гостьових лекцій майбутнім фахівцям галузі, проведення семінарів та майстер-класів при реалізації ОПП. Пропозиції та рекомендації будуть обговорені на засіданні кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і враховані гарантом у проекті освітньої програми зі змінами.

Коментарі Вимкнено до Гарант освітньої програми Туризм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.е.н., доц. Тетяна Марусей ознайомила членів кафедри з результатами моніторингу реалізації освітньої програми, пропозиціями